Testovací den Ford Racing 2020 - 2.990Kč

Tři různé závodní speciály, dvě různé tratě a tři různé automobilové/závodní zážitky za volantem závodních speciálů Ford Fiesta, Ford Puma nebo Ford Focus !! Posadíme Vás za volant „závodničky“ a umožníme nevšední zážitek! Budete sám řídit dva různé závodní speciály Ford a jako bonus se „svezete a sklouznete“ na místě spolujezdce se zkušeným závodníkem na naší Rally RZ !

Představení jízd a závodních speciálů:

Trať 1:  3x jízdy se speciálem Ford Fiesta 1,6/140Ps/varianta sk.N  – upraveno pro rally a okruhy

Trať 2:  2x jízda se speciálem Ford Fiesta S1600/nebo Ford Puma 1,6Kitcar-obojí 166Ps/sk.A – upraveno pro rallycross

Trať 3:  2x jízda jako spolujezdec na trati Rally RZ /se speciálem Ford Fiesta nebo Puma/166Ps - dle sk.A   

Voucher – je platný 8 měsíců od data vystavení, lze jej vystavit na jméno/Dárková verze!/.  Objednávka a rezervace na emailu: info@fiestacup.cz ! Základní cena:2.990 Kč

Program Testovací den Ford + časový rozsah/celkem cca 1,5-2h:

  • Teoretická příprava, základní instruktáž k řízení závodního speciálu, představení a ukázka trati / 15+10 min
  • Praktické jízdy na polygonu / 2 různé závodní speciály Ford / 65 min
  • Koordinace přes vysílačku, individuální přístup instruktora
  • Svezení na RZ – spolujezdec v závodním speciálu Ford / 30 min

 V rámci získaných informací a skrze praktické jízdy se seznámíte se základními technikami sportovní jízdy. V případě jejich využití dokážete lépe ovládat nejen závodní speciál, ale i svůj vůz v běžném provozu a dokážete tak reagovat na vzniklou situaci na běžné silnici ! Pro všechny účastníky jsou k dispozici instruktoři - automobiloví závodníci (včetně Mistra ČR v automobilovém sportu), kteří Vám poradí a v případě zájmu i budou usedat do závodních speciálů a z pozice spolujezdce Vám pomohou najít optimální styl řízení. 

Plánované termíny 2020: So 28/11-od 10h a 13h (OBSAZENO!!)

Plánované termíny 2021: So 27/3 - od 10h a 13h. Ne 28/3-od 10h a 13h(OBSAZENO!!), ST 28/4 a ČT 29/4 -JEN OD 16h, NE 30/5 -OD 10h a 13h    

_____________________________________________________________ 

Navigace do areálu: Plzeň-Lhota –letiště, cca 5 km od nákupní zóny Plzeň - Bory (bývalý Carefour, nyní TESCO). Pokud pojedete vlastním vozidlem od Prahy směrem na Klatovy po silnici číslo 27 (E53), odbočíte na Borská pole. Silnice Vás povede k obci Valcha a dál ke Lhotě směr Dobřany. Ve Lhotě na návsi (u transformátoru) pojedete doprava směrem na Novou Ves. Na transformátoru je velká směrovka SUPERKARTING. Po odbočení na Novou Ves pojedete přibližně 800m a zde je poslední odbočka   doprava, přímo do areálu bývalého vojenského letiště, kde se nachází Motokárová dráha a náš připravený Polygon. Po 200m již uvidíte naše servisní stany a zázemí pro akci. Možnost pohodlného parkování přímo v areálu u dráhy.

GPS souřadnice: 49°41’31.66”N 13°18’32.31”E

Letak-test-day-2020 

Autoškola Junior Racing 2020 - cena 5.890 Kč

Racing autoškola určená pro osoby již od 15let (i bez řidičského průkazu) i pro osoby nad 18let, které si chtějí zlepšit své řidičské umění a schopnosti a navíc vyzkoušet závodní speciály Ford !

Čtyři Fordy/z toho dva závodní speciály, čtyři různé tratě, čtyři zkušení instruktoři a 3,5hodiny výcviku řízení = základy za volantem pro Vás ale i pro Vašeho "juniora či juniorku"!!! A to vše pod vedením zkušených závodníků jako instruktorů !

Máte možnost netradiční formou získat první zkušenosti s řízením auta a základní návyky za volantem! A jako BONUS si vyzkoušíte dva různé závodní speciály FORD. Ve finále našeho kurzu Vás posadíme za volant „závodničky“ a umožníme nevšední zážitek! Budete sám řídit na našem Polygonu na Letišti dva různé závodní speciály Ford a jako bonus se „svezete a sklouznete“ na místě spolujezdce se zkušeným závodníkem na Rally RZ !

__________________________________________________________

TERMÍN PŘESUNUT NA 30/5/2021 -OD 13HOD !!!

Objednávka a rezervace na emailu: info@fiestacup.cz ! Základní cena:  5.890 Kč

Program Testovací den Ford + časový rozsah/celkem cca 3,5h:

  • Teoretická příprava, základní instruktáž k řízení civilního auta, představení a ukázka trati/30+15 min
  • Praktické jízdy na polygonu / 2 různé sériové vozy Ford / 60 min - celkem 6 jízd
  • Spolujízdy, Koordinace přes vysílačku, individuální přístup instruktora
  • Praktické jízdy na polygonu se závodními speciály Ford / 40min - celkem 6 jízd
  • Svezení na RZ – spolujezdec v závodním speciálu Ford / 20 min - celkem 3 jízdy 

V rámci získaných informací a skrze praktické jízdy se seznámíte se základními technikami standardního řízení. Tento vstupní kurs má sloužit pro získání vhodných návyků při řízení auta. Je určen pro každého a také pro mladé zájemce 15-17 let bez řidičského průkazu ještě předtím, než absolvují první jízdy v klasické autoškole!!!

BONUS navíc: Plus si vyzkoušíte rozdílný styl sportovní jízdy. V případě jejich využití dokážete lépe ovládat nejen závodní speciál, ale i svůj vůz v běžném provozu a dokážete tak reagovat na vzniklou situaci na běžné silnici! Pro všechny účastníky jsou k dispozici instruktoři - automobiloví závodníci (včetně Mistra ČR v automobilovém sportu), kteří Vám poradí a budou usedat do závodních speciálů a z pozice spolujezdce Vám pomohou najít optimální styl řízení. 

___________________________________________________________ 

Navigace do areálu: Plzeň-Lhota –letiště, cca 5 km od nákupní zóny Plzeň - Bory (bývalý Carefour, nyní TESCO). Pokud pojedete vlastním vozidlem od Prahy směrem na Klatovy po silnici číslo 27 (E53), odbočíte na Borská pole. Silnice Vás povede k obci Valcha a dál ke Lhotě směr Dobřany. Ve Lhotě na návsi (u transformátoru) pojedete doprava směrem na Novou Ves. Na transformátoru je velká směrovka SUPERKARTING. Po odbočení na Novou Ves pojedete přibližně 800m a zde je poslední odbočka   doprava, přímo do areálu bývalého vojenského letiště, kde se nachází Motokárová dráha a náš připravený Polygon. Po 200m již uvidíte naše servisní stany a zázemí pro akci. Možnost pohodlného parkování přímo v areálu u dráhy.

GPS souřadnice: 49°41’31.66”N 13°18’32.31”E