Testovací den Ford Racing 2024 - 3.330Kč

Tři různé závodní speciály, dvě různé tratě a tři různé automobilové/závodní zážitky za volantem závodních speciálů Ford Fiesta a Ford Puma!! Posadíme Vás za volant „závodničky“ a umožníme nevšední zážitek! Budete sám řídit dva různé závodní speciály Ford a jako bonus se „svezete a sklouznete“ na místě spolujezdce se zkušeným závodníkem na naší Rally RZ !

Máte rádi rychlá auta? Nabízíme Vám testovací jízdy na tréninkovém polygonu v areálu letiště Lhota u Plzně. Budete mít možnost se nejen svézt na místě spolujezdce, ale také si sednout za volant vozu, vyrazit kupředu a zjistit, co všechno Fiesta 1,6R1 Rallye umí a jako specialitu na závěr vyzkoušíte také rallye ve speciálu Ford Puma S1600 Kitcar ! Jízdu si užijete na speciálním umělém tréninkovém polygonu, který bude mít 3 jízdní úseky a vytvoří ho pro Vás pořadatel Fiesta CUPu. V rámci balíčku absolvujete celkem 8 skvělých jízd a z toho v 5-ti budete přímo řidičem závodních speciálů!

Program Testovacího dne: 

1. Jízda jako spolujezdec-3x na tréninkové RZ(cca 1,8km), posadíte se jako spolujezdec ke zkušenemu závodníkovi

2. Letištní okruh-3x budete řidičem speciálu Ford Fiesta 1,6R1 Rallye, trať je na lLetištní ploše (délka cca 2,8 km) 

3. Test Ford Puma S1600Kitcar - 2x jízda se speciálem Ford Puma S1600/156Ps na tréninkové RZ (letištní plocha).

 Celý harmonogram je připraven ve dvou skupinách - dopolední 10-12 hod. nebo odpolední 13-15 hod. Závěrečný typ speciálu se může měnit, ale výkon bude zachován.

Balíček obsahuje

Kompletní pronájem a jízdy závodních vozů FordFiesta1.6R1 Rallye a Ford Puma S1600/156Ps /mechaniky, pneu, PHM, přípravu a servis, nastavení bezpečnostních prvků – sedačka + pásy/, zapůjčení bezpečnostní výbavy jezdce – helma, zajištění a příprava tratí a organizace akce.

Balíček neobsahuje - Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: Březen-Listopad (dle vypsaných termínů- 8-9x za rok)

Doprovod - Maximálně 3 osoby s přístupem do areálu - pouze jako diváci

Doporučené oblečení, Zdravotní stav

Pohodlné/sportovní, sportovní obuv , Účastník nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných látek

Poznámka

Každý účastník je povinen rezervovat si nejen termín, ale také skupinu - dopoledne nebo odpoledne. Doprovod nemá možnost se účastnit samotného zážitku. Minimální věk účastníka je 18 let a musí vlastnit řidičské oprávnění sk. B. V případě nepříznivých klimatických podmínek bude vypsán náhradní termín, kterému je nutné se přizpůsobit. V průběhu roku bude vypsáno celkem 8-9 termínů využití zážitku. Rezervace termínu se musí potvrdit minimálně 5 dní před vypsaným termínem. Závaznou rezervaci je možné bez stornopoplatků zrušit nejpozději 3 dny před domluveným termínem. Minimální počet účastníků, aby se zážitek mohl konat, je 16 osob.

Voucher – je platný 12 měsíců od data vystavení, lze jej vystavit na jméno/Dárková verze!/.  Objednávka a rezervace na emailu: info@fiestacup.cz ! Základní cena: 3.330 Kč

Program Testovací den Ford + časový rozsah/celkem cca 1,5-2h:

  • Teoretická příprava, základní instruktáž k řízení závodního speciálu, představení a ukázka trati / 15+10 min
  • Praktické jízdy na polygonu / 2 různé závodní speciály Ford / 45 min
  • Koordinace možná přes vysílačku, individuální přístup instruktora
  • Svezení na RZ – spolujezdec v závodním speciálu Ford / 15 min

Volné termíny 2024:

PRVNÍ TERMÍN pro 2024-Pátek 29/3 2024-od 10h a 13h!(jedná se o svátek!)

_____________________________________________________________ 

Navigace do areálu: Plzeň-Lhota –letiště, cca 5 km od nákupní zóny Plzeň - Bory (bývalý Carefour, nyní TESCO). Pokud pojedete vlastním vozidlem od Prahy směrem na Klatovy po silnici číslo 27 (E53), odbočíte na Borská pole. Silnice Vás povede k obci Valcha a dál ke Lhotě směr Dobřany. Ve Lhotě na návsi (u transformátoru) pojedete doprava směrem na Novou Ves. Na transformátoru je velká směrovka SUPERKARTING. Po odbočení na Novou Ves pojedete přibližně 800m a zde je poslední odbočka   doprava, přímo do areálu bývalého vojenského letiště, kde se nachází Motokárová dráha a náš připravený Polygon. Po 200m již uvidíte naše servisní stany a zázemí pro akci. Možnost pohodlného parkování přímo v areálu u dráhy.

GPS souřadnice: 49°41’31.66”N 13°18’32.31”E

Letak-test-day-2020 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 987 654 321

mail@com