Autoškola Junior Racing 2020

Racing autoškola určená pro osoby již od 15let (i bez řidičského průkazu) i pro osoby nad 18let, které si chtějí zlepšit své řidičské umění a schopnosti a navíc vyzkoušet závodní speciály Ford !

Čtyři Fordy/z toho dva závodní speciály, čtyři různé tratě, čtyři zkušení instruktoři a 3,5hodiny výcviku řízení = základy za volantem pro Vás ale i pro Vašeho "juniora či juniorku"!!! A to vše pod vedením zkušených závodníků jako instruktorů !

Máte možnost netradiční formou získat první zkušenosti s řízením auta a základní návyky za volantem! A jako BONUS si vyzkoušíte dva různé závodní speciály FORD. Ve finále našeho kurzu Vás posadíme za volant „závodničky“ a umožníme nevšední zážitek! Budete sám řídit na našem Polygonu na Letišti dva různé závodní speciály Ford a jako bonus se „svezete a sklouznete“ na místě spolujezdce se zkušeným závodníkem na Rally RZ !

__________________________________________________________

Voucher je platný na uvedené termíny-28.10 a 17.11.2020, lze jej vystavit na jméno/Dárková verze!/. Termíny pro rok 2021 - 28.3 a 30.5 2021!

Objednávka a rezervace na emailu: info@fiestacup.cz ! Základní cena:  5.890 Kč

Program Testovací den Ford + časový rozsah/celkem cca 3,5h:

  • Teoretická příprava, základní instruktáž k řízení civilního auta, představení a ukázka trati/30+15 min
  • Praktické jízdy na polygonu / 2 různé sériové vozy Ford / 60 min - celkem 6 jízd
  • Spolujízdy, Koordinace přes vysílačku, individuální přístup instruktora
  • Praktické jízdy na polygonu se závodními speciály Ford / 40min - celkem 6 jízd
  • Svezení na RZ – spolujezdec v závodním speciálu Ford / 20 min - celkem 3 jízdy 

V rámci získaných informací a skrze praktické jízdy se seznámíte se základními technikami standardního řízení. Tento vstupní kurs má sloužit pro získání vhodných návyků při řízení auta. Je určen pro každého a také pro mladé zájemce 15-17 let bez řidičského průkazu ještě předtím, než absolvují první jízdy v klasické autoškole!!!

BONUS navíc: Plus si vyzkoušíte rozdílný styl sportovní jízdy. V případě jejich využití dokážete lépe ovládat nejen závodní speciál, ale i svůj vůz v běžném provozu a dokážete tak reagovat na vzniklou situaci na běžné silnici! Pro všechny účastníky jsou k dispozici instruktoři - automobiloví závodníci (včetně Mistra ČR v automobilovém sportu), kteří Vám poradí a budou usedat do závodních speciálů a z pozice spolujezdce Vám pomohou najít optimální styl řízení. 

___________________________________________________________ 

Navigace do areálu: Plzeň-Lhota –letiště, cca 5 km od nákupní zóny Plzeň - Bory (bývalý Carefour, nyní TESCO). Pokud pojedete vlastním vozidlem od Prahy směrem na Klatovy po silnici číslo 27 (E53), odbočíte na Borská pole. Silnice Vás povede k obci Valcha a dál ke Lhotě směr Dobřany. Ve Lhotě na návsi (u transformátoru) pojedete doprava směrem na Novou Ves. Na transformátoru je velká směrovka SUPERKARTING. Po odbočení na Novou Ves pojedete přibližně 800m a zde je poslední odbočka   doprava, přímo do areálu bývalého vojenského letiště, kde se nachází Motokárová dráha a náš připravený Polygon. Po 200m již uvidíte naše servisní stany a zázemí pro akci. Možnost pohodlného parkování přímo v areálu u dráhy.

GPS souřadnice: 49°41’31.66”N 13°18’32.31”E