Dárek nebo zážitek pro Vaše firemní partnery!?

 Carbon-most-11-6-2014-13_3

Firemní zážitkový den nebo originální dárek ?!?

RACING FORD-Day

Chcete připravit pro své obchodní partnery, zákazníky či dodavatele exklusivní a originální akci ??? Posaďte je za volant ZÁVODNÍCH SPECIÁLŮ FORD FIESTA !!! 

Speciální akci RACING FORD-Day je možno připravit na klíč dle Vašeho požadavk libovolně pro 8-40 osob, na několika místech v ČR (Autodrom Sosnová, Polygon Plzeň, Autodrom Most, CzechRing Hradec Králové, atd.). Zajistíme CATERING, HOSTESKY, ZNÁMÉ OSOBNOSTI, OZVUČENÍ, BRANDING, atd.

Vše fakturujeme dle objednávky jako nákladové položky. Vzorovou nabídku včetně základního návrhu ceny získáte na základě Vašeho dotazu na mail: INFO@FIESTACUP.CZ !   

Voucher-dárek 

Chcete být letos "dárkově originální"? Věnujte svým obchodním partnerům,VIP zákazníkům nebo Vašim nejlepším zaměstnancům nevšední zážitek namísto obligátního vína? Nabídněte jim Voucher na Testovací den FordRACING!

Cena pro jednu osobu 2.555Kč+21%dph, počet Voucherů od 4ks libovolně. Fakturujeme jako přímou nákladovou položku! Obdržíte od nás ve speciálním dárkovém balení (baleno po 1ks) až na Váš stůl!  

Každý obdarovaný si pak sám vybere termín, kdy se bude chtít zážitku zúčastnit! Více info na INFO@FIESTACUP.cz !